KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12612098
nr 1261 2098
Lambert Werner
(1900-1983), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 61, komposition, 65x98
Lambert Werner, svensk målare och skulptör född i Stockholm år 1900, död 1983.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 juni 2019
kl 18:03:12
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Lambert Werner
Läs mer om Lambert Werner